با هر لایک و share یک دلار به کودکان دنیا کمک کنید

با هر لایک Like و اشتراک پست در توئیتر share یک دلار به کودکان دنیا کمک کنید.

اول از همه خدمت شما عرض کنم که این خبر اصلا جعلی و غیر واقعی نیست.در واقع بنیاد بیل و ملیندا گیتس قرار گذاشتند که هر کسی از هر جای دنیا پست توئیتریشون رو لایک یا اشتراک بگذاره یک دلار به صندوق کودکان ملل متحد (یونیسف) United Nations emergency Children’s Fund کمک کنند و این کمک کردنها تا یک میلیون دلار هست.

اطلاعات کامل در صفحه توئیتر

با هر لایک و اشتراک گذاری شما بنیاد گیتس یک دلار به کودکان دنیا کمک مالی می کند لایک توئیتر سازمان ملل یونیسف اخبار پزشکی بیل گیتس خیریه کمک به خیریه خیریه کودکان با هر لایک و share یک دلار به کودکان دنیا کمک کنید

پس همین امروز با لایک یا شیر به کودکان دنیا کمک کنیم و امیدوارم لایک ها و اشتراک گذاری ایرانیان بخش بزرگی از تهیه این کمک رو تشکیل بده.

با هر لایک Like و اشتراک پست در توئیتر share یک دلار به کودکان دنیا کمک کنید. لایک توئیتر سازمان ملل یونیسف اخبار پزشکی بیل گیتس خیریه کمک به خیریه خیریه کودکان با هر لایک و share یک دلار به کودکان دنیا کمک کنید
با هر لایک Like و اشتراک پست در توئیتر share یک دلار به کودکان دنیا کمک کنید.

صندوق کودکان ملل متحد (به انگلیسی: United Nations emergency Children’s Fund) که بیشتر به نام اختصاری آن (UNICEF) یونیسِف خوانده می‌شود، برای فراهم‌کردن غذای اضطراری و خدمات بهداشتی-درمانی فعالیت‌های یونیسف عمدتاً در جهت ارائه کمک‌های لازم از قبیل غذای اضطراری و خدمات بهداشتی-درمانی و حمایت از کودکان کشورهای در حال توسعه می باشد.

و اما درباره بنیاد گیتس که همون بیل گیتس (مایکروسافت) و همسرشون بنیانگذار این خیره شدند:

بنیاد بیل و ملیندا گیتس

بنیاد بیل و مِلیندا گیتس، نام قدرتمندترین بنیاد خیریه خانوادگی در جهان است. این بنیاد در سال ۲۰۰۰ میلادی به‌دست بیل و ملیندا گیتس بنیانگذاری شد و در سال ۲۰۰۶ میلادی به‌دست وارن بافت به دو برابر گسترش یافت.

هدف‌های اصلی بنیانگذاری این بنیاد افزایش تندرستی و کاهش تهی‌دستی بسیار بالا در گستره جهان است و در آمریکا گسترش‌دادن شانس‌های آموزشی و دسترسی به تکنولوژی اطلاعات و داده‌ها می‌باشند. مرکز این بنیاد در شهر سیاتل، واشینگتن در ایالت واشینگتن در آمریکا جای دارد و به‌دست سه تن از عضوهای هیئت مدیره به نام‌های بیل گیتس و همسرش ملیندا گیتس و وارن بافت اداره می‌شود. حجم کمک‌های انجام‌شده این انستیتو نزدیک به ۳۳ میلیارد دلار است.

By طب نام

طب نام - بانک اطلاعات مطب - داروخانه - آزمایشگاه - تجهیزات پزشکی در سایت طب نام