آقای محمد شهرکی و بانک تجهیزات پزشکی

آقای محمد شهرکی و بانک امانت تجهیزات پزشکی در گنبد کاووس و تمام استانهای ایران

درمان شاید بالاترین کار نیکو در بین سایر کارها در دنیای امروز ما باشد. در این راستا نیکوکار عزیز اهل گنبد کاووس یعنی شهر سردار تیم ملی فوتبال ماست.

عکس سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال ایران و زنیت روسیه

آقای شهرکی در یک کار خداپسندانه اقدام به امانت تجهیزات پزشکی به بیمارانی نموده که از نظر پزشک متخصص بیماران می توانند ادامه درمان را در منزل سپری کنند، اما نیاز به هر نوع تجهیزات پزشکی مانند تخت، ویلچر ، دستگاه دیالیز یا هر نوع تجهیزات پزشکی دیگر دارند.

آقای شهرکری در گفتگوی زنده ای که با شبکه یک سیما داشت عنوان داشت در سال 1384 حدود 3700 بیمار از بانک امانت تجهیزات پزشکی استفاده کرده اند.

و این یعنی خالی شدن تخت های بیمارستان و فرصت درمان بیماران بیشتر و البته یک گام بلند برای شادی مردم که همان شادی و خرسندی خداست.

از سوی دیگر ادامه درمان بیمار در منزل یعنی آرامش بیمار و کاهش استرس . زیرا همه می دانیم که فضای بیمارستان استرس زاست و به بیان عامیانه خودمان هیچ جا خونه آدم نمی شه و برای بیمار این احساس آرامش در خانه و کنار اعضای خانواده بودن بیشتر اهمیت دارد.

البته این همه کارهای آقای شهرکی نیست! ایشان در طی این چندسال زمینه آزادسازی چند زندانی غیرعمد را فراهم نموده اند. جدای از این، ایشان 500 دانش آموز گنبدی را نیز زیر چتر حمایت خود دارد و در ساخت بخشی از هزینه های یک مدرسه در روستای «فیضیه یک» در استان گلستان همکاری داشته است.

آقای محمد شهرکی و بانک امانت تجهیزات پزشکی در گنبد کاووس و تمام استانهای ایران
آقای محمد شهرکی و بانک امانت تجهیزات پزشکی در گنبد کاووس و تمام استانهای ایران

آقای شهرکی عضو شورای حل اختلاف و هیئت مدیره سلامت استان گلستان، عضو جمعیت هلال احمر و عضو کتابخانه عمومی

به احترام آقای محمد شهرکی و همه عزیزانی که سرمایه شان را در بخش درست خیریه سرمایه گذاری معنوی می کنند

مهدی محمدی دهقانی

مدیر سایت نیازمندیهای پزشکی طب نام

www.TebNam.ir

By طب نام

طب نام - بانک اطلاعات مطب - داروخانه - آزمایشگاه - تجهیزات پزشکی در سایت طب نام