پرسش از تامین اجتماعی درباره بیمه اختیاری

یک پرسش مهم از سازمان تامین اجتماعی درباره واریز حق بیمه اختیاری

پرداخت حق بیمه برای بیمه اختیاری یکی از مشکلات بزگی است که سازملان تامین اجتماعی با عدم به روزرسانی سیستم پرداخت انلاین باعث بوجود آمدن مشکلات زیادی شده است.

در واقع اگر شما بخواهید با سیستم پرداخت آنلاین سایت تامین اجتماعی به نشانی اینترنتی samt.tamin.ir هزینه را پرداخت کنید بایستی 48 ساعت منتظر بمانید تا سیستم پرداخت شما را تایید کرده و دفترچه شما تمدید شود.

حالا تصور کنید کسی بیمار اورژانسی است و نیاز به تمدید فوری دارد. مخصوصا برای بیمه شدگان اختیاری که باید هزینه عضویت را ماه به ماه پرداخت نمایند.

یا در این دوره کرونا حتما باید به دفاتر کارگزاریهای بیمه مراجعه کنید تا پرداخت شما در لحظه تایید شده و دفترچه شما مهر تمدید بخورد!

افرادی که با سختی و با هزینه های سرسام آور امروز و بیکاری و نبود شغل، بیمه اختیاری پرداخت می کنند، به چه دلیلی باید 48 ساعت صبر کنند تا پرداختشان تایید شود؟

دلیل این انحصار چیست؟

چرا همانند سایر قبوض امکان پرداخت با انواع اپلیکیشن ها در دسترس نیست؟

48 ساعت انتظار یعنی عملا به تمسخر گرفتن واژه دولت الکترونیک و خدمات الکترونیکی!

آیا هدف از این انحصار سنگ اندازی و تشویق و اجبار و الزام به پرداخت از کارگزاریهای بیمه هست یا قدیمی بودن سیستم سازمان تامین اجتماعی؟

چرا استعلام سیستم پرداخت حق بیمه اختیاری آنلاین نمی شود؟

وقتی هم که به کارشناسان محترم در پشتیبانی 1420 سازمان تامین اجتماعی هم تماس می گیرم عنوان می کنند که دست ما نیست و ما خبری نداریم و این مورد بین بانک و سازمان تامین اجتماعی می باشد.

سایت طب نام

By طب نام

طب نام - بانک اطلاعات مطب - داروخانه - آزمایشگاه - تجهیزات پزشکی در سایت طب نام