قوانین و مقررات طب نام

قوانین درج آگهی

  • طب نام همه کوشش خود را می کند تا آگهی های اثربخش – آگهی های واقعی درج شود، اما در نهایت بدیهی است که طب نام مسئولیت قانونی درباره محتوای آگهی های درج شده ندارد و وظیفه استفاده کننده از آگهی است که پیش از هرگونه استفاده از محصول یا خدمات معرفی شده در تبلیغات و آگهی از درستی آنرا راستی آزمائی نماید.
  • هر روز که از عمر صفحه آگهی می گذرد، رتبه بهتری در نتایج جستجوی گوگل می گیرد. از این رو پیشنهاد می کنیم حتما پیش از پایان، آگهی خود را تمدید نمائید. بدیهی است پس از پایان زمان نمایش آگهی شما از سایت حذف شده و یا در صورت رتبه خوب، سایر رقبا می توانند انرا با اطلاعات خودشان به روز کنند

دیدگاه‌ها

هرگونه توهین، ادعای بدون سند یا حتی با سند در بخش دیدگاه های تمام صفحات سایت طب نام قانونی نیست. زیرا طب نام صلاحیت رسیدگی قانونی و راستی آزمائی اسناد ارائه شده درباره ادعاها و شکایت ها را ندارد!

لینک به وب سایت

پیوند و بک لینک به وب سایت بصورت رایگان مجاز نیست. به بیان دیگر هر گونه درج لینک وب سایت در آگهی رایگان و یا آگهی ویژه می بایست با پرداخت هزینه مشخص شده انجام پذیرد.

درج لینک در هر بخش از آگهی شما از متن آگهی تا عکس تبلیغات باعث حذف آگهی شما بدون هشدار قبلی خواهد شد!

اطلاعات تماس آگهی دهنده

در بخش تبلیغات دارو و حساسیتی که وجود دارد تنها در صورت درج تلفن ثابت امکان آگهی وجود دارد.

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید جزئیات خود را از نو پر کنید و زمانی که نظر دیگری را ثبت کنید. این کوکی‌ها یک سال در سایت طب نام به امانت باقی می مانند.

اگر حساب کاربری دارید و به این سایت وارد می‌شوید، ما کوکی گذرا را برای مشخص نمودن اینکه آیا مرورگر شما کوکی‌ها را قبول می‌کند تنظیم می‌کند. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و هنگامی که مرورگر شما را میبندد از بین میرود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله یا آگهی را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله و آگهی شما تنها ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدیوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

تجزیه و تحلیل

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر ثبت کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

اطلاعات تماس شما

اطلاعات اضافی

چگونه از اطلاعات شما حفاظت می‌کنیم